Działka, sprzedaż, gm. Wieluń, 4800m2, GS-591.

Dodane: Piątek, 22 Czerwiec, 2018  11:02

Opis oferty:

Do sprzedania działka rolna z możliwością zabudowy, o powierzchni 4 800 m2, szerokości około 25 m oraz długości około 192 m. Nieruchomość położona w gm. Wieluń, w województwie łódzkim, powiecie wieluńskim, kilka kilometrów od miasta Wielunia.

Prostokątna, działka nie posiada ogrodzenia. W miejscowości znajduje się przystanek PKS, przedszkole, sklepy.
Działka nie jest uzbrojona w żadne media typu: prąd, woda, telekomunikacja, gaz ziemny, kanalizacja.

Nieruchomość posiada księgę wieczystą. Działka nie jest zabudowana. W bliskiej okolicy znajduje się zabudowa jednorodzinna.

Przeznaczenie działki w planie: zabudowa zagrodowa w formie budynku mieszkalnego wraz z zabudową gospodarczą związaną z prowadzeniem gospodarstwa rolnego, jako podstawowe przeznaczenie terenu. Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, usługi o uciążliwości nieprzekraczającej granic działki, do której inwestor posiada tytuł prawny, usługi rzemiosła i drobnej wytwórczości, o uciążliwości nieprzekraczającej granic działki, na samodzielnych działkach lub jako towarzyszące zabudowie mieszkaniowej, sieci infrastruktury technicznej, urządzenia obsługi technicznej, jako dopuszczalne przeznaczenie terenu.

Cena: 40 000,00 zł

Zapraszam na prezentację

Numer oferty w biurze: GS-591

Jesteśmy doradcami EXPANDERA. Na życzenie klienta analizujemy oferty kredytowe kilkunastu banków oraz koordynujemy sporządzenie wniosku kredytowego oraz jego rozpatrzenie w banku wybranym przez klienta. Pomagamy w przeprowadzeniu całej transakcji aż do momentu sprzedaży oraz załatwienia wszystkich formalności.

Inne oferty naszego biura można znaleźć na stronach: www.wgn.wielun.pl

Treść niniejszego ogłoszenia została sporządzona na podstawie oświadczeń i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jako informacja o której mowa w art.71KC.
Doradca prowadzący ofertę:
Tomasz Brzeziński

Tel.: 790 719 999
Tel.: 790 759 999
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
reCAPTCHA
Tomasz Brzeziński
Na Lento.pl od 06 maj 2014
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie